Burada bulamadığınız sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Ödek Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Borcumu nasıl öğrenebilirim ?

Derneğimize üye olanlar borç durumlarını odekkoyu.com/borc-sorgulama sayfasına girdikten sonra T.C. Kimlik numaralarının ilk 6 hanesini yazarak öğrenebilirler.

Borç sorgulama sayfasında bilgileriniz görünmüyor yada hatalı görünüyorsa; odekkoyucankiri@gmail.com e-posta adresine mail gönderebilir yada sayfanın üst kısmında bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Derneğimiz şuan banka havalesi ile aidat tahsilatı yapmıyor. Ancak ilgili kişilere ulaşmakta zorluk çekiyorsanız bizimle iletişime geçerek aidatınızı ödemek için ne yapmanız gerektiğini konuşabilirsiniz.

Evlilik yıldönümünde ve doğum günlerinde derneğimiz üyelerine kutlama mesajı göndermektedir. Bu mesajları almıyorsanız iletişim bilgileriniz eksik olabilir yada bu tarihleri bize bildirmemiş olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek konu hakkında bilgi almanız mümkün.

Derneğimizin kurucu üyesi iseniz yada yönetimde görev aldıysanız, bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ilgili sayfamızda adınızı ve resminizi paylaşabiliriz.