Burada bulamadığınız sorularınız için bize ulaşabilirsiniz. Size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Ödek Köyü Kültür, Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetimi

Sıkça Sorulan Sorular

Borcumu nasıl öğrenebilirim ?

Derneğimize üye olanlar borç durumlarını odekkoyu.com/borc-sorgulama sayfasına girdikten sonra T.C. Kimlik numaralarının ilk 6 hanesini yazarak öğrenebilirler.

Borç sorgulama yapıyorum ancak bilgilerimi göremiyorum veya gelen bilgiler bana ait değil, sebebi nedir?

Borç sorgulama sayfasında bilgileriniz görünmüyor yada hatalı görünüyorsa; odekkoyucankiri@gmail.com e-posta adresine mail gönderebilir yada sayfanın üst kısmında bulunan telefon numaralarından bize ulaşabilirsiniz.

Aidatımı banka havalesi ile ödeyebilir miyim?

Derneğimiz şuan banka havalesi ile aidat tahsilatı yapmıyor. Ancak ilgili kişilere ulaşmakta zorluk çekiyorsanız bizimle iletişime geçerek aidatınızı ödemek için ne yapmanız gerektiğini konuşabilirsiniz.

Doğum günümde ve evlilik yıldönümümde neden kutlama mesajı almıyorum?

Evlilik yıldönümünde ve doğum günlerinde derneğimiz üyelerine kutlama mesajı göndermektedir. Bu mesajları almıyorsanız iletişim bilgileriniz eksik olabilir yada bu tarihleri bize bildirmemiş olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek konu hakkında bilgi almanız mümkün.

Derneğin kurucu üyelerindenim veya yönetimde görev aldım, neden ismim ilgili alanda geçmiyor?

Derneğimizin kurucu üyesi iseniz yada yönetimde görev aldıysanız, bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde ilgili sayfamızda adınızı ve resminizi paylaşabiliriz.